جهت تسریع در خدمات رسانی به شما عزیزان، در انتهای این صفحه، فرم تماس قرار دارد.

چرا مجموعه‌ی علیزاده برای تعمیرات چرخ خیاطی، بهترین انتخابه؟

برای پاسخ به این سوال، کافیه ۴ نکته رو در نظر بگیریم

📌 چرخ های شما پس از تعمیرات در چرخ خیاطی علیزاده، ۱ سال گارانتی میشن تا خیالتون از بابت خرابی های بعدی راحت باشه. همچنین با آموزش های رایگان و مختلفی که ما در سایت و اینستاگراممون قرار دادیم، دیگه قرار نیست بخاطر اشتباهات قبلی، چرختون خراب بشه.
📌تعمیرگاه چرخ خیاطیِ علیزاده دیروز و امروز شروع به کار نکرده! پشتِ این خدمات رسانی، ۱۰۰ سال تجربه خوابیده. چرا که پدر استاد علیزاده ۶۵ سال و خودشون بیش از ۳۵ ساله که در عرصه‌ی چرخ خیاطی،فعالیت میکنند.
📌چرخ خیاطی شما توسط خود استاد علیزاده و یا زیر نظرشون و توسط تعمیرکارانی که توسط خودشون تعلیم دیده‌اند، بصورت کاملا تخصصی تعمیر میشه.
📌تعمیرکار با تعویض کار فرق میکنه و هنر یک تعمیرکار، تشخیص ایراد است. ما در تعمیرگاه چرخ خیاطیِ علیزاده، با عیب یابیِ کلیِ دستگاه، حتی ایراداتی که از چشمِ شما پنهان مانده رو پیدا و رفع میکنیم.

راه های ارتباطی و شماره تماس ها

📌شما عزیزان میتونید بصورت حضوری برای تعمیرات چرخ خیاطی های خود به شعبه‌ غرب ما تشریف بیاورید. آدرس و لوکیشن در انتهای همین صفحه درج شده.
📌همچنین ایاب و ذهاب برای تهران رایگان بوده و شما میتوانید چرخ خود را به رانندگان ما سپرده تا برای تعمیر به تعمیرگاه علیزاده بیاورند. جهت این امر، فرم انتهای این صفحه را همراه با تصویر چرختون، پر کنید تا در اولین فرصت، با شما تماس بگیریم.
📌 درصورتی که در استانها و شهر های دیگر زندگی میکنید میتوانید تصویر چرخ خود و مشخصات تماستان را در فرم زیر، ارسال نمایید و پس از تایید، به راحتی و توسط تیپاکس چرخ خود را ارسال کنید.
📌درصورت نیاز به مشاوره اطلاعات تماس خود را در جای خالی زیر وارد کنید(نام،مدل چرخ،شماره تماس)

📌آدرس: تهران، منطقه‌ی ۲۲، شهرک راه آهن، شهرک گلستان، بلوار امیر کبیر، چهار راه کاج، پاساژ مال مون، طبقه همکف، بلوک ۲، درب ورودی شرقی، پلاک ۳۵، روز های کاری از ساعت ۱۰ الی ۲۱

تلفن های غرب:  ۴۴۰۰۵۰۲۱-۰۲۱ | ۴۴۰۰۵۰۲۲-۰۲۱ | ۴۴۷۶۰۰۳۷-۰۲۱ | ۴۴۷۶۰۰۳۸-۰۲۱ | ۴۴۷۶۰۰۴۷-۰۲۱ | ۴۴۷۶۹۳۱۵-۰۲۱
تلفن شمال  ۲۲۳۵۱۸۵۵-۰۲۱ | ۲۲۳۵۱۸۵۶-۰۲۱
تلفن جنوب ۵۵۲۲۹۵۰۷-۰۲۱ تلفن گارانتی ۴۴۷۶۰۰۶۷-۰۲۱ تلفن همراه ۰۹۱۲۱۲۷۱۲۱۳ و تلفن فردوس غرب: ۰۹۱۰۹۵۰۵۷۴

info@alizadejaanome.ir

 
 
 

جهت تسریع در خدمات رسانی به شما عزیزان، فرم زیر را تکمیل نمایید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

متاسفانه این فرم دیگر در دسترس نیست .